03-12-2018 | 09:46

Фахівці управління юстиції провели для школярів семінар на тему #СтопБулінг

Головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина та спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Наталія Кобилат провели тренінг для учнів 8-го класу навчально-виховного об'єднання № 6 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".

На початку заходу Вікторія Драбина розповіла присутнім про основні напрямки роботи обласного управління юстиції, а також зазначила, що проблема булінгу є досить актуальною для українських школярів, адже тільки минулого року в українських школах зафіксували близько 109 тисяч звернень до психологів через цькування. При чому, до фахівців зверталися як самі учні, так і батьки з вчителями.

Наталія Кобилат зупинилась  на формах і видах булінґу, соціальній структурі цього явища, а також навела характерні риси учнів, схильних ставати «булерами» або жертвами.

Разом з учнями обговорили причини, що спонукають учнів ставати агресором.

Також присутні переглянули три короткометражні фільми про проблему булінгу в Україні.