17-05-2018 | 17:03

У День вишиванки фахівці юстиції надали правову допомогу мешканцям Кропивницького

Сьогодні, 17 травня, у День вишиванки за ініціативи фахівців обласного управління юстиції у Кропивницькому відбувся правовий флешмоб. У рамках акції громадяни отримали змогу більше дізнатися про свої права.

«Проведення заходів правового характеру є дуже важливим моментом, адже завдяки цьому громадян можна проінформувати про зміни в законодавстві та запровадження нових сервісів. У результаті підвищується загальний рівень правової культури населення, що є дуже важливим у сучасних реаліях. Як показує практика, люди досить часто потрапляють у неприємні життєві ситуації лише тому, що не знають своїх прав. Натомість фахівці управління та я особисто готові надати консультацію всім, хто цього потребує», – відзначив Вадим Гуцул.

Під час флешмобу працівники юстиції презентували містянам сервіси, запроваджені Міністерством юстиції України з метою покращення життя громадян.

Зокрема йдеться про реалізацію таких проектів на території Кіровоградщини, як реєстрація шлюбу за одну добу та вручення свідоцтв і довідок про місце реєстрації новонароджених безпосередньо в пологових будинках, а також нюанси посилення відповідальності недобросовісних батьків, які ухиляються від сплати аліментів. Окрім цього, жителі міста дізналися про вакантні посади в органах юстиції.