07-12-2018 | 11:16

За несплату аліментів боржники сплачують штрафи

На Кіровоградщині державні виконавці продовжують стягувати з недобросовісних батьків штрафні санкції, передбачені другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває.

Так, з горе-батьків на користь стягувачів стягнуто  штрафів на суму 508966 грн.

Зокрема, протягом минулого тижня державним виконавцем Фортечного відділу державної виконавчої служби  міста Кропивницький Юлією Касьяновою стягнуто більше 50 тис. грн. В цю суму входить заборгованість зі сплати аліментів 39 тис. грн. на утримання сина, штрафні санкції більше 7 тис. грн. за безвідповідальне ставлення до утримання власної дитини та 3 тис. виконавчого збору, який перераховано в рахунок державного бюджету.

Також, державним виконавцем Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Ларисою Бевз стягнуто заборгованість зі сплати аліментів на утримання двох дітей близько 90 тис. грн., штрафні санкції в сумі 44 тис. грн. та виконавчий збір більше 8 тис. грн.

І це лише початок. Державні виконавці Кіровоградської області продовжують сумлінно працювати в даному напрямку та впроваджувати в реальність нововведення законодавства щодо посилення відповідальності за несплату аліментів.